Skelbime Teleskopinį krautuvą Merlo P25.6 parduodama aukcione siūloma įranga parduota, todėl jo tarp paieškos rezultatų nėra!
Panašūs skelbimai
Parduota
1/49
Markė:
Merlo
Modelis:
P25.6
Tipas:
teleskopinis krautuvas
Pagaminimo metai:
2013
Darbo valandos:
10335 m/h
Keliamoji galia:
2500 kg
Grynasis svoris:
4750 kg
Vieta:
Švedija Karlstad
Patalpinimo data:
2024-04-29
Numeris pardavėjo sandėlyje:
1920309
Aukcionas:
1
Pabaigos data:
2024-05-07 12:06
Aprašas
Bendrieji matmenys:
3.9 m × 1.8 m × 1.92 m
Variklis
Degalai:
dyzelinas
Pavarų dėžė
Tipas:
automatinė
Ašys
Pirmoji ašis:
12.0/75-18
Galinė ašis:
12.0/75-18
Papildoma įranga
Visų ratų pavara:
Būklė
Būklė:
naudotos
Rost, repor och bucklor förekommer
Målad med pensel
Huven har några skadorReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Säljs Nyservad
Fäste: Merlo
Räckvidd: Ca 3,3 m
Lyfthöjd: 6 m
Antal nycklar: 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
CE-märkt
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Extraljus
Blixtljus
Redskap
Pallgafflar Original