Skelbime Dyzelinį krautuvą Still RX70-25 parduodama aukcione siūloma įranga parduota, todėl jo tarp paieškos rezultatų nėra!
Panašūs skelbimai
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 Still RX70-25 14 950 € Dyzelinis krautuvas 2016 14458 m/h Vokietija, Stuhr
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 Still RX70-25 7 950 € Dyzelinis krautuvas 2015 7160 m/h Vokietija, Stuhr
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 Still RX70-25 8 950 € Dyzelinis krautuvas 2016 9998 m/h Vokietija, Stuhr
dyzelinis krautuvas Still RX70-20 Still RX70-20 7 950 € Dyzelinis krautuvas 2018 9797 m/h Vokietija, Stuhr
dyzelinis krautuvas Still RX70-50 Still RX70-50 9 950 € Dyzelinis krautuvas 2016 18726 m/h Vokietija, Stuhr
dyzelinis krautuvas Still RX70-25
Parduota
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 vaizdas 2
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 vaizdas 3
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 vaizdas 4
dyzelinis krautuvas Still RX70-25 vaizdas 5
1/5
Markė:  Still
Modelis:  RX70-25
Pagaminimo metai:  2016
Darbo valandos:  9998 m/h
Keliamoji galia:  2500 kg
Stiebo tipas:  dvigubas
Kėlimo aukštis:  3.09 m
Vieta:  Vokietija Stuhr
Patalpinimo data:  ilgiau nei 1 mėnuo
Numeris pardavėjo sandėlyje:  6921084
Aukcionas:  1
Vykdymo data:  2024-05-22 15:00
Pabaigos data:  2024-06-06 14:24
Aprašas
Šakių ilgis:  1.2 m
Bendrieji matmenys:  aukštis - 2.175 m
Būklė
Būklė:  naudotos

Papildoma informacija — Dyzelinis krautuvas Still RX70-25

Anglų
Condition description: Hours according to display 8810h Hydraulic hoses damaged Rear axle crooked Paint damage Air conditioning available not checked
EquNr: 6921084
Free lift: 1.400 mm
Additional hydraulic system: Single
Hydraulic operation: Mini Levers
Seitenschieber: integrated
Zustandsbeschreibung: Stunden lt. Anzeige 8810h Hydraulikschläuche beschädigt Hinterachse schief Lackschäden Klimaanlage vorhanden nicht geprüft
Dyzeliniai krautuvai Still
Paieškos rezultatai: 384 skelbimai
Rodyti
Prenumeruoti